| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MG101 |
| Rated Power | 350-450W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 1200W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 308*253*260mm |
| Carton Size: | 518*318*535mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1316/2700/3136PCS |














