| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MGC09 |
| Rated Power | 250-350W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 800W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 275*220*225mm |
| Carton Size: | 565*235*470mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1760/3680/4300PCS |














