| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MGC07 |
| Rated Power | 250-350W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 800W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 276*253*249mm |
| Carton Size: | 518*291*518mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1360/2900/3400PCS |














