| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MGC02 |
| Rated Power | 250-350W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 800W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 275*226*248mm |
| Carton Size: | 464*285*511mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1600/3400/4008PCS |














