| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MG100 |
| Rated Power | 350-450W/ 600W/ 800W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 1200/1500/2000W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 482*280*218mm |
| Carton Size: | 572*494*238mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 800/1694/1992PCS |














