| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MG090 |
| Rated Power | 350-450W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 1200W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 315*250*272mm |
| Carton Size: | 512*325*559mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1200/2448/2880PCS |














