| ITEM | Meat Grinder |
| Model No. | AZ-MG086 |
| Rated Power | 350-450W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Max Locked Power | 1200W |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 296*277*256mm |
| Carton Size: | 566*306*527mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1244/2560/2940PCS |














