| ITEM | Coffee Grinder |
| Model No. | AZ-CG2009 |
| Rated Power | 150W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Capacity of the bowl | 50g |
| Product Size | 104*114*201mm |
| Giftbox size | 105*105*200mm |
| Carton Size: | 430*327*215mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 7692/16248/19000PCS |




