| ITEM | Coffee Grinder |
| Model No. | AZ-CG2010 |
| Rated Power | 200W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Capacity of the bowl | 70g |
| Product Size | 104*114*201mm |
| Giftbox size | 124*108*231mm |
| Carton Size: | 387*228*477mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 7692/16248/19000PCS |






