| ITEM | Conical Burr Coffee Grinder |
| Model No. | AZ-BG706T |
| Rated Power | 160W |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Voltage | 220-240VAC |
| Grinding Method | Conical Burr Grinder |
| Product Size | 358*181*320mm |
| Giftbox size | 220*155*368mm |
| Carton Size: | 480*455*388mm |
| Loading: | 20'/40'/40'HQ: 1908/4032/4740PCS |



